TATAR; “ŞAMPİYON OLMAK BOYNUMUZUN BORCU”

Denizli Süper Amatör Lig’in lideri Çal Belediyespor’un Başkanı Adnan Tatar, “Bu takım geçen sezon düştü, sorumluluğu aldım. Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak boynumuzun borcu” dedi.

TATAR; “ŞAMPİYON OLMAK BOYNUMUZUN BORCU”

Denizli Süper Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Çal Belediyespor’da Başkan Adnan Tatar açıklamalarda bulundu.

ÇAL ZİRVEYE KURULDU

9 maçta 7 galibiyet ve 2 beraberlik alarak 23 puanla zirveye kurulan Çal Garası’nda Başkan Tatar, “Şampiyon olmak boynumuzun borcu” dedi.

KARDEŞ KULÜBÜ KUTLADI

Honaz Starspor hafta sonu deplasmanda 2-0’la geçen Çal Belediyespor’da Tatar, “Kardeş kulübümüz Honaz Starspor’u kutluyorum. Bize karşı iyi oynadılar. Çok zorlandık. İyi bir takımları var. Honaz’da bizi yalnız bırakmayan Çallılar’a teşekkür ediyorum. Galibiyette önemli rol oynadılar” diye konuştu.

ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VEREREK BAŞLADIK

“Bölgesel Amatör Ligi’nden düştük, sorumluluk alıp istifa ettim” diyen Başkan Tatar, “ Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın ısrarıyla geri dönmek zorunda kaldım. Gerek camiamıza gerek Başkan Fethi Akcan’a şampiyonluk sözü vererek yeni sezona başladık. Sezona talihsiz iki beraberlik ile başladık. Takım daha sonra sistemi oturttu, ideal kadroyu yakaladı ve galibiyet serisini başlattı” dedi.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER