TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

Bu sezon Türkiye Basketbol 2’inci Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket 3 oyuncu ile anlaşma sağladı.

TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeşil maviler Petkimspor’un 2,04’lük devi Suat Cem Uysal, Samsun BŞB Anakent’den oyun kurucu Deniz Can Çevik ve Artvin Belediyespor’un 2,05’lik pivotu Cengiz Aydın Ergen’le 1+1’er yıllık sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon Petkimspor’da 20 maçta ortalama 6,7 dakika süre alan Suat Cem Uysal, 1,2 sayı ortalamasıyla, Samsun BŞB’de mücadele eden Deniz Can 35 karşılaşmada 22,6 dakika süre almış ve 9,1 sayı ortalamasının yanı sıra 1,3 asist ortalamasıyla mücadele etmişti.  Koç Şahin Ateşdağlı’yla beraber geçtiğimiz sezon Artvin’de şampiyonluk yaşayan Cengiz Aydın Ergen 36 karşılaşmada ter dökmüş ve maç başına 18,9 dakika süre alarak 7,2 sayı ortalaması tutturmuştu.

Denizli Basket daha önce koç Şahin Ateşdağlı ile birlikte Gökhan Yazıcıoğlu, Azizcan Özdemir, Kemalcan Aktuna, Oğuzhan Derici ve Kerem Barım’ı renklerine bağlamıştı.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER