'TRANSFERLERDE KİŞİLİK VE KARAKTER ANALİZİ YAPACAĞIZ'

 'TRANSFERLERDE KİŞİLİK VE KARAKTER ANALİZİ YAPACAĞIZ'

Denizlispor Teknik Direktörü Reha Erginer, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde takım hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

Horoz’da Boluspor karşılaşmasının hazırlıkları sürerken, Teknik Direktör Reha Erginer tartışılacak söylemlerde bulundu.  Göreve geldiği günden bugüne aynı takımla üst üste 2 maça çıkmadığını söyleyen Erginer, “ Hiçbir zaman eksikleri bahane etmedim. Buraya bu durumu bilerek geldim. Şikayet etmiyorum. 5 tane cezalı oyuncumuz var ama bu haftada etmeyeceğim. Ama oyuna başlangıç 11’inin içinde de 4-5 oluyor. Kısacası oyunun içinde 5 oyuncu yok. Oyuna başlayamıyorlar, konsantre olmuyorlar, daha birçok detay var” dedi.

“BAŞKA SAÇ AYAKLARIDA VAR, HERKES KENDİNİ DEĞERLENDİRECEK”
Denizlispor’da taşların yerinden oynayıp oynamayacağına hep beraber bakacağız açıklamasını yapan Erginer, “ Hep birlikte izleyeceğiz. Ben hırslı bir adamım. Yapılması gereken bir şey varsa ben onu yaparım. Sahada bu tarz sonuçlar varsa ben gerekeni en iyi şekilde uygulamaya sokarım. Ben şu anki durumdan sorumlu olmasam bile üstüne basa basa söylüyorum, sahanın içindeki benim payıma düşeni kabul ediyorum. İşime olan saygımdan dolayı bunun gereğini yaparım. Buradaki sorumlu olan saç ayaklarından birisi de benim. Kendi üstüme düşeni de yaptığımı düşünüyorum. Başka saç ayakları da var, herkes kendini değerlendirecek” diye konuştu.

“TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”
Bizden genel bir değerlendirme istendiğinde bu kulüp oturup 17 maç sonundaki durumu gözden geçirecektir şeklinde sözlerine devam eden Erginer, “ 17 maç nasıl geçmiş. Kim nasıl bir performans göstermiş. Kişilik analizi, karakter analizi buna benzer bir çok şey masaya yatırılacaktır. Takıma takviyeler yapılacaktır. Gelenler, gidenler mutlaka olacaktır. Bununla ilgilide raporu yönetime ilettim. Çalışmalarımızda sürüyor. Üstüne basa basa söylüyorum, görevi bırakabileceğimi de belirtmiştim. Ben burada bir şey isterken kendim için istemiyorum.  Bizler burada profesyoneliz ancak gelip geçiciyiz. Kalıcı olan taraftar. Alacağımız kararlar bu şekilde olacak” dedi.

“3 PUAN ALMAK İSTİYORUZ”
Boluspor karşılaşmasına da değinen tecrübeli teknik adam rakibin çok formda olduğunu belirterek şu söyleri söyledi:

“Bizim durumumuz ortada. Kaç eksiğimiz var, sahaya kim çıkacak bunlar önemli değil. 3 puan almak istiyoruz. En azından biraz moral bulup, 2. yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Benimde beklentim taraftar ile paraleldir. Öncelikli amacımız ilk devreyi tamamlamak.  Bizim önümüzdeki 25 gün çok önemli. Bu süreci ne kadar iyi geçirirsek, 2. yarıda bu şekilde geçecektir” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211