TÜFAD 9. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜFAD 9. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜFAD Denizli Şubesi 9. Olağan Genel Kurulu, gerçekleştirildi.  Başkan Bülent Fil yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Denizli Faal Futbol  Hakemleri  ve Gözlemciler Derneği Denizli Şubesi seçime gitti. Yıllardır başkanlık koltuğunda oturan Bülent Fil ile Behçet Arım başkan olmak için kıyasıya mücadele etti. 146 oyun kullandığı seçimde mevcut başkan Bülent Fil, 125 oy alarak yeniden başkanlık koltuğuna oturdu. Arım ise 21 oyda kaldı.

Denizli Faal Futbol  Hakemleri  ve Gözlemciler Derneği Denizli Şubesi Toplantı salonunda gerçekleşen TÜFAD Denizli Şubesi 9. Olağan Genel Kuruluna Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Feyyaz Ceşen, TÜFAD Genel Sekreteri  ve  Muğla TÜFAD Başkanı Alaaddin Naganlu, TÜFAD Muğla Başkan Yardımcısı Mehmet Görgülü, Denizli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Şube Başkanı Haluk Tuncay, Denizli Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve çok sayıda futbol antrenörleri katıldı.

GÜZEL TEMENNİLERDE BULUNDULAR
Seçim sonuçlarını değerlendiren Behçet Arım, “ Yıllardır antrenör, sportif direktör, hakem, oyuncu olarak futbola emek verdim. Gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Amacımız Denizli. Asla bir gönül koyma yok. Şu anda var olan bir mücadelem var. Bunu sürdürmek için belli hedeflerle yola çıkmıştık. Seçimin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 7. kez TÜFAD Denizli Şubesi Başkanı seçilen Bülent Fil “ kongremize katılan tüm antrenör arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER