TÜNAY'DAN DENİZLİLİ SARI-LACİVERTLİLERE MÜJDE

TÜNAY'DAN DENİZLİLİ SARI-LACİVERTLİLERE MÜJDE

Denizli'de uzun süredir kurulması için yoğun çaba harcanan Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi için gerekli girişimler sonuç verdi. Müjdeyi Denizli Fenerbahçeliler Platformu Başkanı Emrah Tünay verdi.

Denizli Fenerbahçeliler Platformu Başkanı Emrah Tünay, uzun süredir kurulması için yoğun çaba harcanan Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi'nin müjdesini yazılı bir açıklama ile duyurdu. Son olarak Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'la bir araya gelen ve Yıldırım’dan Denizli’ye gelme sözü alan Başkan Tünay, Denizli için sevindirici haberi Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Mithat Yenigün'den aldı. Başkan Tünay şöyle konuştu: "Sevgili Fenerbahçeliler, Denizlimiz’de Ocak 2015’de başlatmış olduğumuz Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi olma çalışmalarına istinaden; şube kurulumu ile ilgili yapmış olduğumuz resmi başvurunun olumlu cevabı dün itibariyle bize bildirilmiş, bu sabah da Başkan Vekilimiz Sn. Mithat Yenigün hayırlı olsun temennilerini Denizli deki tüm taraftarlarımıza iletmiştir. Bu karar bizlerin gerek Fenerbahçe’mize gerekse Denizlimize karşı olan sorumluluklarımızı arttırmıştır. Çünkü hiçbir tüzel kişilik vasfı olmadan (dernek, şube) bir taraftar topluluğu olarak hep birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar bundan sonra külümüze bağlı Denizli Fenerbahçe Spor Kulübü Şubesi olarak devam edecektir. Kendi misyonumuzla Fenerbahçe Spor Kulübünün vizyonuna uygun şekilde hareket ederek sosyal, kültürel ve sportif alanda yapılacak çalışmaların yanısıra, zaman içerisinde giderek daha da güçlenmesini hedeflediğimiz şubemizin gücünü, yaratacağı etkiyi Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün menfaatleri doğrultusunda yönlendirmektir.”

“HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYACAĞIZ"

Şubenin açılmasında katkı sağlayan herkese teşekkür eden Başkan Tünay, “Denizli’de şube kurulması ile ilgili bizlere güvenen, destek veren başta Kulübümüzün Değerli Başkanı Sn. Aziz Yıldırım a Başkanvekilimiz Sn. Mithat Yenigün e, H1MU Proje Departman Koordinatörü Sn. Ece Koprek Hanımefendiye, Proje Yöneticisi Sn. Miraç Cam’a, Dernekler Sorumlumuz Sn. Murat Boyraz’a, Sevgili Kardeşim Alperen Yazıcı’ya; şahsım ve şubeleşme sürecinde emeği geçen tüm arkadaşlarımız adına teşekkür etmeyi bir borç bilirim. İlk günden beri Denizli’de şube olmak adına katkı sağlayan bugün aramızda olan olmayan tüm arkadaşlarımıza da tek tek teşekkür ederim. Bizler bugüne kadar sadece ve sadece kulübümüze katkı yapmak adına faaliyetlerde bulunduk. Yeri geldi sevindik yeri geldi üzüldük, ama her şart da Fenerbahçeliliğimizle gurur duyduk. Bugünden sonra da kulübümüze karşı olan aidiyet duygumuzla, taraftarlığımızla, dayanışma ruhumuzla hem Fenerbahçemize hem de Denizlimize hizmet etmekten onur duyacağız" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER