ÜSTEK: 'ALİ FIRAT'A TEŞEKKÜR EDİYORUM'

ÜSTEK: 'ALİ FIRAT'A TEŞEKKÜR EDİYORUM'

Denizli Atatürk Stadı'ndaki basın toplantı odası yönetimdeki müteahhitlerden Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat tarafından yenilendi.

Denizlispor'u takip eden basın mensuplarının kullandığı, Denizli Atatürk Stadı içindeki basın odası yenilendi. Gazetecilerin talebini kırmayan yeşil siyahlı yönetim görevi Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat'a verdi.

Aynı zamanda bir müteahhit de olan Fırat'ın sahibi olduğu AF İnşaat reklam karşılığı masraflarını üstlenerek basın toplantı odası, çalışma odası ve flaş röportaj alanında tadilat yaptı.

Altınordu maçından önce tamamlanan tadilatta zemin yenilendi, yeni bir röportaj alanı oluşturuldu. Basın odasında boya ve ısıtma sistemlerine ilişkin çalışma ise bugün başlayacak.

Yönetim kurulu üyelerinin her konuda kulübe yardımcı olduğunu belirten Başkan Mustafa Üstek, “Arkadaşlarımız ile birlikte güçlü bir yönetim oluşturduk. Her arkadaşımız, her konuda elinden gelen gayreti göstererek sorunları çözmemize yardımcı oluyorlar. Basın mensubu arkadaşlarımıza ev sahipliği yaptığımız toplantı ve çalışma odasını yenileyen asbaşkan Ali Fırat’a şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Serhat DELİKARA

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER