ÜSTEK : 'BOMBALAR GELİYOR'

ÜSTEK : 'BOMBALAR GELİYOR'

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, her yıl 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda gerçekleştirilen geleneksel bayramlaşma törenine katıldı ve burada taraftara müjde niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Başkan Mustafa Üstek, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde önemli mesajlar verdi. Denizlispor taraftarına çifte bayram yaşatacaklarını belirten Üstek, hafta içerisinde 4 isme imza attıracaklarını söyledi.

HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM
“Mübarek ramazan ayını bitirdik ve bayramımızı kutluyoruz” diyen Başkan Mustafa Üstek, “ Her yıl olduğu gibi bugünde burada bayramlaşma törenine katıldık. İnşallah önümüzdeki günlerde İslam alemi daha güzel, hayırlı günler geçirir. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

TRANSFERDE İYİ NOKTALAR GELDİK
Denizlispor taraftarına ithafen ‘onların gönlü ferah olsun’ diyerek sözlerine devam eden Üstek, “ Transferlerimizde iyi noktalara geldik. Önümüzdeki hafta büyük bölümünü de bitireceğiz. Basına yansımayan isimler var. İmzalar atılmadığı için şimdilik duyurmuyoruz. Şu anda bunları açıklamadık ama herkes bilsin ki bombalar geliyor. Onlara çifte bayram yaşatacağız” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER