ÜSTEK; 'DIŞ TRANSFERDE ÇALIŞMALARIMIZ VAR'

ÜSTEK; 'DIŞ TRANSFERDE ÇALIŞMALARIMIZ VAR'

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek yeşil-siyahlılardaki son gelişmeleri DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne anlattı. Haftalardır süren teknik adam belirsizliğinin son noktaya geldiğini belirten Başkan Üstek, iç transfer ve transfer yasağı hakkında da bilgiler verdi.

“TEMASLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Teknik Direktörlük koltuğu için deneyimli teknik adam Yücel İldiz ile görüştüklerini belirten Başkan Mustafa Üstek; “  Yücel İldiz ile görüşmelerimiz devam ediyor.  Detaylarda herhangi bir sıkıntı yok, sadece maddi boyutlar kaldı. Diğer bütün işlemlerde anlaşma sağladık. Biz teklifimizi sunduk. Hocamızda bize talep ettiği rakamı bildirdi. Gün içinde netlik kazanmasını bekliyoruz. Temaslarımız devam ediyor. Yüzde 80 tamam diyebiliriz. Anlaşmada 3 yıllık olacak. Hoca ve biz bu konuda aynı düşünce içerisindeyiz” diye konuştu.

“FARK 200 BİN TL”

Yücel İldiz ile anlaşamamaları durumunda çok sayıda alternatifleri olduğunu söyleyen Başkan Üstek; “ Biz bu işin olumlu olacağını düşündüğümüz için diğer adaylar bakmadık. Adalet Bakan Yardımcımız Bilal Uçar’ın referansı ile gitmiştik.   Ancak olmaz ise görüşeceğimiz birçok isim var. Şu anda Yücel Hoca ile aramızda 200 Bin Türk Lirası bir fark var” dedi.

“OLUMLU SİNYALLER ALIYORUZ”

Transfer yasağı konusunda her gün olumlu sinyaller alıyoruz diyen Başkan Üstek; “ Bu yasak için ilk günlerde ihtimal dahi vermeyenler, şu anda yüzde 30 yasağın kalkabileceğini söylüyorlar. Ancak temaslarımız devam ediyor. Gelecek hafta nihai karara ulaşacağız. “ ifadelerini kullandı.

“UFAK PÜRÜZLER KALDI”

İç transferde sona geldiklerini belirten Başkan Mustafa Üstek; “ Sankoh ile pazartesi günü görüştük. Belirli bir aşamaya geldik. Arada çok ufak bir fark kaldı. Hafta sonuna kadar sözleşme imzalayacağız. Cenk ile anlaştık. Brezilya’da bulunan Moritz ile de anlaştık. Sadece imzalar kaldı.  Anıl ile anlaşmayacağız. Kendisine başarılar diliyoruz. Dış transferde de çalışmalarımız var. Aldığımız oyuncuları devre arasına kadar kiralama durumu olabilir.” şeklinde konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER