ÜSTEK İSTANBUL, ATİLLA ANKARA'DA

ÜSTEK İSTANBUL, ATİLLA ANKARA'DA

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve Başkan yardımcısı Taner Atilla, dün kulüp adına iki önemli toplantıya katıldılar. İstanbul’da Anmar dosyasıyla ilgilenen başkan Mustafa Üstek, dosyada son aşamaya gelindiği ve konunun bugün olumlu bir şekilde çözüleceğini belirtti. Denizlispor Başkan yardımcısı Taner Atilla ise Kulüpler Birliği toplantısına katılmak üzere Ankara’daydı. Toplantıda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ile görüşen Atilla ve TFF 1. Lig temsilcileri ligin sorunlarını dile getirerek, çözüm yolları aradılar. 

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, yabancı dosyası olarak son kalan Anmar meselesini de çözdüklerini söyleyerek,”Denizlispor nasıl daha iyi olur diye gece, gündüz çaba sarfediyor, uğraşıyoruz. Son yabancı dosyası olan Anmar konusunda da artık sona geldik. Oyuncunun avukatıyla mutabakata vardık ve sorun çözüldü”diye konuştu. Transfer konusunda da konuşan Başkan Üstek,”Bir kez daha söylüyorum. Taraftarımız endişeye kapılmasın. Takıma takviyeler konusunda çok önemli adamlar attık”dedi.

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ise TFF 1. Lig kulüplerinin başkan ve başkanlık düzeyinde temsil edildiği toplantının çok yararlı geçtiğini söyleyerek,”Toplantı son derece olumlu geçti. Sayın bakanımıza külüplerin sıkıntılarını anlattık. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz çok verimli bir görüşme gerçekleşti“dedi.  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221