ÜSTEK KONUK EKİBİN SOYUNMA ODASINA GİTTİ GENÇLERİ TESELLİ ETTİ

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, Eskişehirspor’un genç oyuncularını tebrik etti. Maç sonu konuk ekibin soyunma odasına giden Başkan, göstermiş oldukları duruş nedeniyle genç oyuncuları alkışladı.

ÜSTEK KONUK EKİBİN SOYUNMA ODASINA GİTTİ GENÇLERİ TESELLİ ETTİ

Yeşil siyahlıların 4-1 galibiyetiyle sona eren karşılaşma sonrası Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve kurmayları, Eskişehirsporlu futbolcuların soyunma odasına gitti ve gösterdikleri performanstan dolayı tebrik etti.

LİSANS ÇIKARTAMADILAR, U21’LE MAÇLARA ÇIKIYORLAR
Bu sezon transfer ettiği oyunculara lisans çıkartamadığı için U21 takımıyla karşılaşmalara çıkan Eskişehirsporlu futbolculara maç sonu beklemedikleri bir misafir geldi.  Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve kurmayları zor şartlar altında mücadelesini sürdüren genç oyunculara göstermiş oldukları performanstan dolayı tebrik etti.

TARAFTARI ALKIŞLADILAR
Maçın ilk yarısında Denizlispor’a karşı iyi bir futbol oynayan Es-Es’in gençleri ikinci yarıda oyundan düşmüştü.  Maç içinde ve sonunda Denizlisporlu taraftarlarla münakaşa içine giren Eskişehirspor taraftarlarıyla da diyaloğa giren yeşil siyahlı kurmaylar takımlarına verdikleri destekten dolayı taraftarları alkışladı.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER