ÜSTEK Mİ? KAYYUM MU?

Denizlispor’da beklenen Olağanüstü Genel Kurul çoğunluk sağlanamadığı gerekçesiyle 28 Eylül Cuma gününe ertelendi.

ÜSTEK Mİ? KAYYUM MU?

Denizlispor’da beklenen kongre çoğunluk sağlanmadığı için gerçekleşmedi. Denizli Atatürk Stadyumu Basın Toplantısı Salonu’nda gerçekleşen kongrede yeterli çoğunluk sağlanamadı. Kongre 28 Eylül saat 18:00’de aynı yerde çoğunluk aranmadan gerçekleştirilecek ve yeşil siyahlıların tarihteki 43. Başkanı seçilecek.

Mevcut Başkan Mustafa Üstek aday olmayacağını yinelerken, herhangi bir başkan adayı da ortaya çıkmadı. Denizlispor’da sessizlik sürüyor. Ancak bazı eski başkanların liste hazırlığında olduğu da öğrenildi.

Kongrenin 9. ve 10. maddesinde, “9-Kulübe ait veya Kulübe kazandırılması düşünülen veyahut kiralanmış bulunan gayrimenkul, menkul, nakil vasıtaları, tesis yerlerinin alınması- satılması – kiralanması, teminat alınması, teminat verilmesi, bu konuda sözleşme yapılması, sözleşme yenilenmesi, revize edilmesi ve borçlanma konusunda yeni Yönetim kuruluna yetki verilmesi, 10-Şirketleşme ve Kulüp isim hakkının kiraya verilmesi konusunda yeni Yönetim Kuruluna yetki verilmesi” yer alıyor.

KAYYUMA GİDER Mİ?
Gerçekleştirilen kongrede yeterli çoğunluk sağlanamadı ancak herhangi bir adayın başkanlık için divana başvuruda bulunmaması yeşil siyahlılarda kayyum tartışmasını başlattı. Geçtiğimiz sezon ligden düşen Samsunspor’da herhangi bir başkan adayı çıkmamış ve asırlık kulüp kayyuma devredilmişti.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER