VALİ KARAHAN'DAN HOROZ'A BÜYÜK DESTEK

VALİ KARAHAN'DAN HOROZ'A BÜYÜK DESTEK

Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Taner Atilla ve Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, protokol ziyaretleri gerçekleştirdi. Yeşil-siyahlı kurmaylar Denizli Valisi Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’ndan destek sözü aldılar.

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ve Sportif Direktör Bülent Ertuğrul kentte destek turlarına çıktı. Yeşil-siyahlı kurmaylar protokole takım hakkında bilgi vererek, görüş alışverişinde bulundular. Ziyaretlerde Denizlispor’un şehrin en önemli markası olduğunu vurgulayan Vali Hasan Karahan, yeşil-siyahlıların her zaman yanında olduklarını ifade etti.

KARAHAN: “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
Öncelikle Denizli Valisi Hasan Karahan’ı ziyaret eden Atilla ve Ertuğrul, kulübün mali durumu ve takım ile ilgili bilgiler verdi. Gerçekleştirilen bu ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade eden Vali Karahan, “Denizlispor’a maddi ve manevi desteğimiz her zaman devam edecektir. Önemli olan birbirimizi anlamak ve şehir olarak bütünleşmemizdir. Denizlispor ile ilgili bir durum olduğunda taraftar, basın, protokol ve yönetim olarak kenetlenerek kulübe destek olmamızdır. Bizler üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız ancak çalışmalarımız şehirde yeteri kadar karşılık görmemektedir. Öncelikle kulübümüzün içinde bulunduğu maddi durumun düzelmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

ZOLAN: “DESTEK ÇIKTIĞIMIZ SÜRECE BAŞARI GELECEKTİR”
Vali Karahan’ın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı da ziyaret eden Atilla ve Ertuğrul, desteklerinden dolayı Başkan Zolan’a teşekkür etti. Denizlispor’a her zaman destek olacaklarını belirten Osman Zolan, “Takımımız üzerine düşen görevleri yerine getirsin ve gerisini merak etmesin. Denizlispor bu şehrin markasıdır. Denizli olarak bu takıma destek çıktığımız sürece başarılar gelecektir” dedi.

KARAHAN’IN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ
Ayrıca Vali Karahan’ın girişimleri sonucu galibiyet primi sözü veren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile görüşen Taner Atilla ve Bülent Ertuğrul, galibiyet primi sözü alarak ziyaretlerini sonlandırdı.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER