Veli Deveciler: “Çok daha iyi olmak için çalışacağız”

ING Basketbol Süper Ligi’nde ligde kaldıkları için mutlu olduklarını söyleyen Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket Başkanı Veli Deveciler, “Elimizden gelen mücadeleyi verdik. Denizli’yi çok iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Bize bu yolda destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda çok daha iyi olacağız” dedi.

Veli Deveciler: “Çok daha iyi olmak için çalışacağız”

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele ettiği ilk sezonda ligde kalmayı başaran Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te Başkan Veli Deveciler, değerlendirmelerde bulundu. Her türlü zorluğa karşı çok iyi mücadele ettiklerini kaydeden Başkan Deveciler, “Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan başta olmak üzere bizlere destek olan Yukatel ailesine, sponsorlarımıza, teknik heyetimize, sporcularımıza ve Denizli halkına çok teşekkür ediyorum. Onların desteği ile ilk sezonumuzda zorlukların üstesinden geldik” dedi. ING Basketbol Süper Ligi’nin Avrupa’nın en zorlu ligi olduğunu söyleyen Başkan Deveciler, “Çok zorlu ve kaliteli bir lige sahibiz. Bu tartışmasız bir gerçek… Anadolu Efes Euroleague de Final Four’a kaldı, Frutti Extra Bursaspor EuroCup’ta finalde mücadele edecek, Bahçeşehir Koleji FIBA Europe Cup’ta Avrupa Şampiyonu oldu. Fenerbahçe BEKO, Galatasaray NEF, Darüşşafaka gibi üst düzey takımlarda ligimizde yer alıyor. Kabul etmek gerekirse, ilk yılımızda büyük bir başarı elde ettik. Gelecek yıllarda da iyi bir yapılanma ile çok daha iyi yerlere geleceğimizi ve şehrimizi Avrupa’da temsil edeceğimize yürekten inanıyorum” diye konuştu.

“BİRLİKTE ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ"

Taraftarlara da teşekkür eden Başkan Deveciler, “Bu yıl Denizli’nin zor bir deplasman olduğunu herkese gösterdik. PAÜ Spor Kompleksi’ndeki atmosfer sadece Türkiye değil, Avrupa’da bile konuşulur hale geldi. Bize desteğini esirgemeyen Yukatel ailesine ve her maç tribünleri dolduran herkese çok teşekkür ediyorum. Birlikte çok daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER