YALÇIN; “TOPARLANACAĞIZ”

Kızılcabölükspor teknik direktörü Ali Yalçın, mağlup oldukları için üzgün olduklarını ancak toparlanarak emin adımlarla yollarına devam edeceklerini söyledi.

YALÇIN; “TOPARLANACAĞIZ”

Son haftalarda düşüşe geçen Kızılcabölükspor’da teknik patron Ali Yalçın, antrenörlük hayatında ilk kez üst üste 3 hafta mağlubiyet yaşadığını ancak böyle bir durumun bir daha yaşanmayacağını söyledi.

“MAĞLUP OLDUĞUMUZ İÇİN ÜZGÜNÜZ”

Osmaniyespor maçına takım olarak iyi başladıklarını belirten Yalçın, “ İlk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıttık ve gol pozisyonlarına da girdik. Final paslarında ve son vuruşlarda başarılı olabilseydik ilk yarıda maçı koparabilirdik. Bu süreçte rakibe de pozisyon vermedik. İkinci yarıda bambaşka bir senaryo vardı sahada. İstediklerimizi sahaya yansıtamadık. Rakipte bizim bu durumumuzdan yararlandı ve golü de buldu. Gol pozisyonu dışında rakibe pozisyon vermedik ama bizde reaksiyon gösteremedik. Son bölümde de rakip takım oyunu soğutmak için gereken her şeyi yaptı. Mağlup olduğumuz için çok üzgünüz. Antrenörlük hayatım boyunca ilk kez 3 hafta üst üste mağlubiyet yaşadım. Bir daha böyle bir durum yaşanmayacak. Toparlanarak yolumuza enin adımlarla devam edeceğiz” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER