YASİN OZAN FİYASKO ÇIKTI

YASİN OZAN FİYASKO ÇIKTI

Denizlispor’da Yasin Ozan fiyaskosu yaşanıyor.  Bu sezon henüz golle tanışamayan Yasin, sezonun sona ermesinin ardından yönetim ile sözlü olarak anlaşmış ve tatile çıkmıştı. Ancak ne olduysa bundan sonra oldu. Tatil dönüşü Denizlispor’a verdiği sözü tutmayan 26 yaşındaki oyuncu kulübün transfer yasağını da lehine kullandı. Yapılan görüşmeler neticesinde 3 kez sözleşme yırtan yönetim, 4’üncüde oyuncu ikna etmeyi başarmış ve sezon sonuna kadar anlaşma sağlamıştı.

15 GOL ATARSAM 50 BİN TL ALIRIM
Fakat Yasin Ozan ile anlaşmak göründüğü gibi kolay olmadı. İmza için geldiği Haluk Ulusoy Tesisleri’nden geri dönen Yasin yapılan son anlaşmada ise 15 gol atması halinde 50 Bin TL daha isteyince küçük çaplı bir kriz çıkmıştı. Yönetimin diğer oyunculardan farklı muamele isteyen Yasin’e taviz vermemesi neticesinde 26 yaşındaki oyuncu yüzde 100’ü bile geçen zamla birlikte 31.05.2018’e kadar sözleşme imzalamıştı.

Kısacası kariyerinde belki bir daha kazanamayacağı paraya yeşil-siyahlı kurmaylarla pazarlık ederek elde eden Yasin Ozan, bu sezon ligde çıktığı 15 karşılaşmada skora hiçbir katkı yapamadı. Golsüz oyuncunun devre arasında akıbetinin ne olacağı merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221