YAZILI AÇIKLAMA İLE TEPKİ GÖSTERDİLER

Mayıs ayın yapılan kongrede Başkan Mustafa Üstek’in yönetiminde yer alan ancak maddi manevi destek vermedikleri gerekçesiyle istifaları istenen 4 yönetici, basın kuruluşlarına yazılı bir açıklama gönderdi. İstifa eden 4 yönetici asılsız haberlerle isimlerinin karalanmaya çalışıldığını ifade etti.

YAZILI AÇIKLAMA İLE TEPKİ GÖSTERDİLER

Denizlispor’da 4 yönetici gitti ancak yankıları hala devam ediyor. Başkan Mustafa Üstek’in destek çağrısına olumsuz yanıt veren Hakkı Pekdemir, Ünal İncegür, Ferhat Demirten ve Özay Tanrıverdi sonunda istifa etti. 4 yönetici istifalarını basın kuruluşlarına çektikleri mesajla duyurdu ve çıkan haberlere tepki verdi.

İŞTE O AÇIKLAMA
“Son günlerde basına servis edilen Denizlispor’umuzdaki gündemi değiştirmek maksadı ile yapılan haber değeri olmayan, yıpratıcı ve asılsız haberler! ile şahsımız ve temsil ettiğimiz kurumlar kısacası ismimiz karalanmaya çalışılmıştır. Bunun üzerine gerek haber kanalının gerekse maksatlı olarak bu haberleri servis eden kişilerin amaçlarına ulaşamaması ve Denizlispor’un ‘spor ve başarı olması’ gereken gündeminin farklı yönlere çekilmemesi amacı ile yönetim kurulu görevimizden 31.07.2018 günü ayrılma kararı aldık. Bilindiği üzere kulüp yöneticiliği herhangi bir maddi kaygı taşımadan, hizmet gayesi güdülerek, gönüllülük esası ile yapılan hizmetlerdir. Bugüne kadar  şahsımız ve temsil ettiğimiz kurumlar olarak uzun yıllardır çeşitli branşlarda ve çeşitli futbol kulüplerinde Denizli sporuna dolayısıyla ülke sporuna hizmet etme gayreti ile elimizi taşın altına her zaman koyduk bugüne kadar verilen tüm taahhüt ve sözleri yerine getirdik ve bunda sonra da elimizi her zaman taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz”

NE OLMUŞTU?
Denizlispor’da maddi olarak yalnız kaldığını ifade eden Başkan Mustafa Üstek, yöneticilerden temlikli olarak maddi destek istemiş ancak bu talebi olumsuz karşılanmıştı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER