“Yeni bir başlangıç yapalım”

Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, “ Gerekli takviyeleri yaptık. Düzcespor maçı ile yeni bir başlangıç yapacağız. Artık söz Kızılcabölük halkında. Çocuklar desteği hak ediyor. Bizim sizden başka kimsemiz yok” dedi.

“Yeni bir başlangıç yapalım”

İkinci yarının ilk maçında 12 Ocak Pazar günü saat 13:30’da Düzcespor’u konuk edecek olan Kızılcabölükspor’da Başkan Osman Duran, yeni bir sayfa açacaklarını söyledi. Devre arasında iyi hazırlandıklarını ifade eden Başkan Duran, transferlerle güçlendiklerini söyledi ve destek istedi.

“TRİBÜNLERİ DOLU GÖRMEK İSTİYORUZ”

“Sezonun ilk yarısında maddi sebeplerden dolayı genç bir takım yapmıştık” diyen Başkan Duran, “ Genç oyuncuların fazla olması tecrübe eksikliği yarattı ve devreyi istediğimiz noktada tamamlayamadık. Sezonun ikinci yarısı için gerekli takviyeleri yaptık. Yönetim kurulu olarak yine taşın altına elimizi soktuk ve takımı üst sıralara taşıyabilecek oyuncuları transfer ettik. Düzcespor maçı ile yeni bir başlangıç yapacağız. Herkes sezonun ikinci yarısında farklı bir Kızılcabölükspor seyredecek. Biz yönetim olarak gereken neyse yine yaptık. Tüm yönetim kurulu üyelerime maddi ve manevi fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederim. Transfer görüşmelerinde işini gücünü bırakıp büyük fedakarlık yapan ve her zaman yanımda olan Halil Tun’a da çok teşekkür ediyorum. Artık söz Kızılcabölük halkında. Pazar günü düzce maçında tribünleri dolu olarak görmek istiyoruz. Hep birlikte yeni bir başlangıç yapalım. Takımımızı 90 dakika boyunca destekleyelim. Çocuklar bunu hak ediyor. Bizim bizden başka kimsemiz yok” dedi.

BAŞKANDAN İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR

Kızılcabölükspor’a destek olan herkese şükran borçları olduğunu dile getiren Osman Duran,’ Başta Onursal Başkanımız Gamateks Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı’ya, Dodurga Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dobulga’ya, Özçınar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Özçınar’a, Naza Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Naza’ya, devre arasında takımımıza Antalya’da kamp yapma fırsatı sunan The Corner Park Hotel sahipleri Süleyman ve İsmail Doğu’ya, Varolan Otomotiv sahibi Osman Ayhan Varolan’a, Sayın Tekstil Ramazan Sayın’a, Yağlıca Tekstil’e, Gürel Tekstil’e, Çintanlar Tekstil’e, saha içi reklamı ve takvimimize kartvizit veren tüm sponsorlarımıza şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederim. Sağ olsunlar bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Bu özveriyi tüm iş adamlarımızdan bekliyoruz. Hep birlikte bu ismi yaşatalım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER