Yeşil Cephe’den şampiyonluk koridoru

Yeşil Cephe Taraftar Grubu, 13 Nisan Cumartesi günü saat 19:30’da oynanacak olan Boluspor karşılaşması öncesinde takıma moral vermek amacıyla bir etkinlik gerçekleştirecek. Yeşil-siyahlı taraftarlar Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu’ndan, Atatürk Stadyumu’na kadar meşalelerle şampiyonluk koridoru oluşturacak ve takım otobüsünü eşlik edecek.

Yeşil Cephe’den şampiyonluk koridoru

58 puanla liderliğini sürdüren Denizlispor’a taraftarlardan büyük destek. Yeşil Cephe Taraftar Grubu Cumartesi günü saat 19:30’da oynanacak karşılaşma öncesi yeşil-siyahlı futbolculara moral vermek için şampiyonluk koridoru oluşturacak.

17:40’DA BAŞLAYACAK

19:30’da başlayacak karşılaşma için yeşil-siyahlı kafile saat 17:30’da Haluk Ulusoy Tesisleri’nde çıkış yapacak. 17:45’te Açıkhava Tiyatrosu’na ulaşacak olan takıma yeşil-siyahlılarda büyük bir destek verecek. Kritik karşılaşma öncesi stadyuma kadar oluşturulacak olan kortej, meşalelerle takımlarına moral verecek.

“EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE DEVAME EDECEĞİZ”

Etkinlik öncesi Denizlili sporseverlere mesaj gönderen Yeşil Cephe Taraftar Grubu şu sözlere yer verdi: “ “Denizlispor’umuz ile birlikte 2013’te kurulan Yeşil Cephe’miz ilk kez Süper Lige çıkıyor. Şampiyonluğa ramak kala, Cumartesi günü maç öncesinde düzenleyeceğimiz bu etkinlikten de alnımızın akıyla çıkarak şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz”

PATLAYICI ALETLER YASAK!

Grubu’nun resmi sitesinden yapılan açıklamada taraftarlara uyarılarda da bulunuldu. Yeşil renk dışında hiçbir meşalenin yakılmasına izin verilmeyeceği hatırlatılırken, Emniyet Müdürlüğü taraftarından yapılan uyarı hakkında da bilgi verildi. Etkinlikte kesinlikle ‘torpil, maytap vb patlayıcı aletlerin kullanılmaması ve kullanılması halinde bu tarz organizasyonlara şehir içinde hiçbir noktada izin verilmeyeceği kaydedildi. Şampiyonluk koridoru için hazırlıkların 16:30’da başlayacağı açıklanırken, binlerce taraftarın bu şölene eşlik etmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER