YEŞİL-SİYAHA ADANMIŞ BİR HAYAT

YEŞİL-SİYAHA ADANMIŞ BİR HAYAT

Denizli’de matbaacılık yapan Denizlispor sevdalısı Halil Kozluca ve ailesi, tuttuğu takıma fanatikliği ile hayrete düşürüyor.

39 yaşındaki Halil Kozluca, eşi Leman ve çocukları Mustafa Kemal, Halil Melih ve İlayda ile tam bir fanatizmin bir kez daha örneği oldu. Giysilerden yatak odasına, bahçeden çitlere, güvercinlerden işyerine kadar her yeri yeşil siyah renklere büründüren Kozluca ailesi, neredeyse yeşil siyahlı renklere adanmış bir yaşam sürüyor. Denizlispor ile yatıp kalkan aile, gerek iç sahada gerekse deplasmanda hiçbir maçı da kaçırmıyor.

“AİLECEK DENİZLİSPOR SEVDALISIYIZ”
Denizlispor’u bir aşk olarak niteleyen Halil Kozluca, “Biz ailecek Denizlispor sevdalısıyız. Ben, 11 yaşımdan bu yana Denizlispor’u takip eder, tribünde desteklerim. Denizlispor bizim yaşam alanımız. Eşim ve çocuklarımı da benden ötürü Denizlispor sevdalısıdır. Bizim evde başka takım tutulmaz. Denizlispor maçlarında yenersek hepimiz seviniriz. Ama yenildiğimiz zamanlar herkes ayrı bir yere gider. Her maça ailecek geliyoruz. Evimizin, işyerimizin ve hatta otomobilimizin birçok yeri de yeşil siyah renklere bürünmüştür. Bu sene takımımız ligde kaldığı için mutluyuz. Ama Denizlispor’umuzun yeri Süper lig’tir. O’nu da hasretle bekliyoruz. Desteğimiz her zaman sürecektir. Denizlili ailelerimiz de bizim gibi olursa takımımız mutlaka layık olduğu yere ulaşacaktır” dedi. Kozluca ayrıca, yeni sezonda tribünlerin de dolmasını isteyerek, “Bu tribünleri doldurmalıyız. Denizlispor eski günlerine dönmeli. Ayrıca bizler ailemizle stada geliyoruz. Aile tribünü kültürü de artık oluşması gerekiyor. Bunu da yeni yılda başaracağız” diye konuştu.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER