YEŞİL SİYAHLILAR SIKI ÇALIŞIYOR ÖZKÖYLÜ KENDİNE GELDİ

Denizlispor, Kızılcahamam’da yeni sezon hazırlıklarına kaldığı yerden devam ediyor. Osman Özköylü, futbolcularına taktik idmanlarla yeni sistemini aşılamaya çalışıyor.

YEŞİL SİYAHLILAR SIKI ÇALIŞIYOR ÖZKÖYLÜ KENDİNE GELDİ

Yeşil siyahlılar Kızılcahamam’da kamp çalışmalarına devam ediyor. Afyon’da eksik kadro nedeniyle çalışmaların istediği seviyede olmadığını ifade eden Osman Özköylü, takıma yeni katılan isimlerle birlikte keyfi yerine geldi.

Mehmet Akyüz’ün takıma tekrardan katılması, Alperen’in transferinin bitirilmesi tecrübeli teknik adamı memnun etti.  Ekstra izin alan yeni transferler Mbamba ve kaleci Stachoviak’da kampa katıldı ve çalışmalara dahil oldu.

GÜNDE ÇİFT ANTRENMAN 

Agresif ve istekli görüntüsüyle her zaman ön plana çıkan Osman Özköylü’nün takıma da bunu yansıtmaya çalıştığı bildirildi. Özköylü yeni sezonda Denizlispor’un sahada her rakibe karşı reaksiyon veren bir takım haline getirmeyi planlıyor. 

Günde çift idman yapan yeşil siyahlılar sabah antrenmanında ağırlıklı olarak güç ve dayanıklılık çalışmaları yapıyor. Akşam antrenmanlarında ise taktik çalışmalar ön plana çıkıyor.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER