YEŞİL-SİYAHLILARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

YEŞİL-SİYAHLILARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Denizlispor sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Yıllardır Denizlispor’un her karşılaşmasını takip eden ve tribündeki yerini alan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Emirhan Koçer’in hayalleri gerçek oldu.

Horoz’dan örnek davranış Yeşil-siyahlılar 13 yaşındaki Emirhan Koçer’in en büyük hayalini gerçeğe dönüştürdü. En büyük hayali yeşil-siyahlı takımla antrenmana çıkmak olan Emirhan, sezonun Denizli’deki son antrenmanında takımla birlikte çalıştı. Bolu seyahati öncesi sabah saatlerinde Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmana katılan Emirhan, hayatında unutamayacağı bir gün yaşadı.

ERTUĞRUL ARACI OLDU
Denizlispor Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul ile iletişime geçen Emirhan Koçer, hayalini anlatarak Ertuğrul’dan yardım istemesi üzerine Fatih Tekke ile görüşme şansı yakaladı. Görüşmenin ardından antrenmana çıkmak için sabırsızlanan Emirhan, sabah antrenmanında formasını giydi ve abilerine taş çıkarttı.

“DENİZLİSPOR’A TRANSFER OLMAK İSTİYORUM”
Teknik DirektörüFatih Tekke’nin antrenman boyunca özel olarak ilgilendiği Emirhan Koçer, “Benim en büyük hayallerimden biri gerçek oldu. Bülent Ertuğrul ve Fatih Tekke’ye çok teşekkür ediyorum. Şu an bir futbol kulübünde aktif olarak futbol oynuyorum. Sıradaki hayalim Denizlispor’a transfer olmak. Şehrimin formasını terleterek başarılı olmak istiyorum” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER