Yeşil-siyahlıların raporları açıklandı! Horoz tertemiz çıktı!

Yukatel Denizlispor’da yaklaşık bir ay süren denetimler tamamlandı. Kulüp kamuoyuna yaptığı açıklamada, “Denetimlerde tüm hesaplar denetlenirken hesaplarda herhangi bir usulsüzlük bulunmadığı tüm hesapların mevzuata uygun olarak işlendiği, savcılığa taşınan şikayet konularının hiç birinin gerçeği yansıtmadığı, denetimler raporuyla açıklanmıştır” sözlerine yer verdi.

Yeşil-siyahlıların raporları açıklandı! Horoz tertemiz çıktı!

Yukatel Denizlispor tertemiz çıktı. Yeşil-siyahlılar kulüpte yaklaşık bir aydır süren denetimler hakkında açıklamada bulundu.

ŞİKAYETLER BOŞA ÇIKTI!

Kulüp, şikayetler üzerine Dernekler Masası ve Vergi Dairesi tarafından başlatılan ve yaklaşık 1 ay süren denetimlerin tamamlandığını duyurdu. Denetimlerde savcılığa taşınan şikayet konularının gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

BAŞKAN CEBİNDEN ÖDEYECEK!

Yeşil-siyahlılara sadece 2 Bin 400 TL para cezası kesildi. Bu cezanın da asil üyelikten istifa eden iki yöneticinin yerine zamanında yedek listeden asil üyeliğe atama yapılmadığı için verildiği belirtildi. Para cezalarını Başkan Ali Çetin’in kendi cebinden ödeyeceği ifade edildi.

“EMANETE SAHİP ÇIKMAK NAMUS BORCUMUZ”

Konuyla ilgili Denizlispor Başkanı Ali Çetin şeffaf bir yönetim anlayışı içinde olduklarını söyledi. “Yukatel Denizlispor Kulübü bize emanet edilmiştir. Görev süremiz içinde bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmayı namus borcumuz olarak görüyoruz” diyen Çetin, “ Kulübümüzün kasasına giren ve çıkan her kuruşun hesabını vermeye hazır olduğumuzu söyledik. Şikayet üzerine devletimizin yetkili kurumları yaklaşık bir ay süren denetimlerini tamamladı. Çok şükür hiçbir eksiğimiz çıkmadı. Bu konuda içimiz zaten rahattı. İstifa eden iki yöneticinin yerine yedek üye listesinden atama yapılmadığı için cüzi miktarda para cezası verildi. Bu cezayı bizzat kendim ödeyeceğim. Bazı eksiklerin giderilmesi için 30 günlük süre verildi. Bu eksiklerimizi de gidereceğiz. Denetim raporlarından da anlaşılacağı gibi hiçbir usulsüzlük, yasal olmayan hiçbir şey olmadığı ortaya çıkmıştır. Biz şeffaf yönetim anlayışımızı sürdüreceğiz. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız olmadı, bundan sonra da olmayacak. Yukatel Denizlispor Kulübünü hem sportif hem mali anlamda yukarılara taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER