Yılmaz Vural’dan Denizlispor’a ve İldiz’e destek!

Yeni Asır’dan Şenol Kantürk’e açıklamalarda bulunan Türk futbolunun deneyimli teknik adamlarından Yılmaz Vural, “ Denizlispor Yücel İldiz ile mutlaka ve mutlaka devam etmeli. Denizlispor eğer onu gönderirse çok büyük hata eder ve amatörce bir davranış olur” dedi.

Yılmaz Vural’dan Denizlispor’a ve İldiz’e destek!

Yücel İldiz’in Denizlispor’u Süper Lige çıkarttığını hatırlatan Vural, “ İldiz bu takımı lige çıkarttı, sezon başında da G.Saray maçı dahil süper sonuçlar alındı. Futbolda galibiyetler kadar yenilgiler de var. Böyle başarılı bir hocanın durumu pamuk ipliğine bağlı olmamalı. Sabredilmeli, Denizlispor çok iyi bir takım. Sonuca değil, futbola bakmak lazım. Şans faktörü çok önemli. Denizlispor kötü oynamıyor, bulduğu pozisyonları değerlendiremiyor. Bu da çözülür” diye konuştu.

“DENİZLİ TEHLİKE YAŞAMAZ”

“Denizlispor, ligin yeni ekibi olmasına karşın çok iyi bir takım kurdu ve futboluyla "ben bu ligde kalırım" mesajını verdi” diyerek sözlerine devam eden tecrübeli teknik adam, “ Son dönemde işler iyi gitmiyor gibi görünebilir ama büyütmemek gerek. Ben Denizlispor'un bu ligde tehlike yaşayacağını sanmıyorum. Çünkü yenildikleri maçlarda bile iyi futbol oynuyorlar. 13 maç kazanan ligde kalır. Denizli bunu başarır. Yeter ki birlik, beraberlik bozulmasın, panik havasına girilmesin” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER