YİNE YENİ YENİDEN ÖZDAMAR!

YİNE YENİ YENİDEN ÖZDAMAR!

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Spor Toto 1. Lig’de 32. Haftada düdük çalacak olan hakemleri açıkladı. Alınan karara göre haftanın en önemli karşılaşmalarından biri olarak kabul edilen Samsunspor-Denizlispor karşılaşmasını Edirne Bölgesi Hakemi Özgür Yankaya’nın yöneteceği bildirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Spor Toto 1. Lig’de 32. Hafta hakemlerini açıkladı. Kurul Denizlispor’un Samsun deplasmanına tecrübeli hakemlerinden Özgür Yankaya’yı gönderecek.  Yankaya’nın yardımcılıklarını Mehmet Cem Satman ve Ali Saygın Ögel üstlenecek.

ÖZDAMAR YİNE 4. HAKEM!
Bu sezon Denizlispor’un bir çok kez canını yakan Erkan Özdamar yine Denizlispor’un maçına atandı. 4. Hakem olarak açıklanan Özdamar bu sezon Altınordu karşılaşmalarının yanı sıra B.B. Erzurum karşılaşmasında da görev almış ve göstermiş olduğu tutum yüzünden büyük eleştiri almıştı.

SAMSUN’UN 14, DENİZLİ’NİN 9 MAÇINDA DÜDÜK ÇALDI
Süper Lig’in en tecrübeli hakemleri arasında yer alan Özgür Yankaya Denizlispor’un bugüne kadar 9 karşılaşmasında düdük çaldı. Yeşil-siyahlılar bu karşılaşmalarda 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 yenilgi aldı.  Yankaya Samsun’un ise 14 karşılaşmasında görev alırken, Karadeniz ekibi bu maçlarda 6 galibiyet,  3 beraberlik ve 5 yenilgi aldı.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER