Yönetim destek bekliyor!

13 maçtır kaybetmeyen ve bu süreçte 10 galibiyet alan Denizlispor’da yönetim tatlı telaş yaşıyor. Sponsorluk konusunda bir türlü beklenen gelişmelerin olmaması ve sürekli artan prim yükü kurmayları zora sokuyor.

Yönetim destek bekliyor!

Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluğa yürüyen yeşil-siyahlılarda yönetim maddi olarak kulübe sahip çıkılmasını istiyor. 46 puanla en yakın rakiplerine 5 puan fark atarak liderliğe oturan Horoz, buruk sevinç yaşıyor. Forma sponsorluk anlaşmasının olmaması nedeniyle çareyi tek tek sponsorluk anlaşmalarında arayan yönetim, aradığını bulamıyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada 500 Bin TL prim ödemesi yapacak yeşil-siyahlı kurmaylar, şehrin ileri gelenlerinden destek bekliyor.

5 MİLYON YETER!

5 Milyon TL’nin sezon sonuna kadar yeteceğini ifade eden yöneticiler, şampiyonluk yolunun verilecek desteklerle daha kolay aşılacağını düşünüyor. Özlenen günlerin çok yakın olduğunu beyan eden yönetim, kulüpten alacakları olmasına karşın prim ile sezon sonunu getirecek kadar karakterli bir oyuncu topluluğuna sahip olduklarını ifade ederek, bir an önce bu belirsizliğin kaybolmasını istiyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211