YÖNETİM KALACAK MI?

YÖNETİM KALACAK MI?

Denizlispor camiasının büyük çoğunluğu kongre hazırlığında olan başkan Mustafa Üstek ve yönetiminin kalmasını istiyor. Görevi bırakmayı düşünen yeşil siyahlı kurmaylar, camiadan gelen baskı üzerine geri adım atıp düşünmek zorunda kaldı.

Denizlispor’da yönetim bilinmezliği yaşanıyor. Denizli protokolünden gereken desteği alamadıkları  için görevi bırakmayı planlanan mevcut yönetime kal baskısı yapılıyor.

BORÇLAR AZALDI AMA…
Çok zorlu bir sezon geçiren ve sportif anlamda başarısız olan ancak borcu 40 milyon TL’den yaklaşık 20 milyon TL’ye indiren Denizlispor başkanı Mustafa Üstek ve yönetiminin, şehrin önde gelenlerinden somut bir adım görürse bazı değişiklikler ile yola devam edebileceği öğrenildi.

BAZI YÖNETİCİLER GİDECEK
Taraftarların salt çoğunluğunun istediği mevcut Denizlispor yönetimi, kendi arasında Boluspor maçının ardından görüş alışverişinde bulunarak karar verecek. Bazı yöneticilerin ise görevi bırakacağı öğrenildi. Bu konuda görüş bildiren yeşil siyahlı kurmaylar, “Mayıs ayında genel kurul olacak. Ancak ilk önce Boluspor maçını atlatmalıyız. Daha sonra yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve Denizlispor ile yakından ilgilenen protokolle bir görüşme yaptıktan sonra kararımızı açıklayacağız” dediler.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER