YÖNETİM SPONSOR ARIYOR KURMAYLAR KATRANCI VE BALTALI İLE GÖRÜŞTÜ

Denizlispor’da Başkan Ali Çetin ve kurmayları sponsorluk sorununu çözüme kavuşturmak için işadamlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Yeşil siyahlı kurmaylar Denizli’nin önde gelen işadamları Zafer Katrancı ve Derya Baltalı’yı ziyaret etti.

YÖNETİM SPONSOR ARIYOR KURMAYLAR KATRANCI VE BALTALI İLE GÖRÜŞTÜ

Yeşil siyahlılarda sponsorluk sorunu bir türlü çözüme kavuşmuyor. Ligin ilk yarısını sponsorsuz geçiren Horoz’da başkan Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Denizli’nin tanınmış işadamları Zafer Katrancı ve Derya Baltalı’yı ziyaret etti ve bu konuda destek istedi.

GÖRÜŞMENİN DETAYLARI PAYLAŞILMADI

Önceki sezonlarda Denizlispor için maddi manevi yardımlarda bulunan eski başkanlardan Zafer Katrancı ve Derya Baltalı’dan destek isteyen yeşil siyahlı kurmaylar sorunlarını işadamlarına aktardı.  Gerçekleştirilen görüşmelerin detayları aktarılmazken, ziyaretlerin önümüzdeki günlerde artarak devam etmesi bekleniyor.

DARBOĞAZDAN KURTULMAK İSTİYORLAR

Denizli’nin en büyük markası olarak lanse edilen Denizlispor’un isim ve forma sponsoru bulmakta zorlanması ise kafalarda soru işaretlerine neden oluyor. 17 haftası geride kalan ligde sponsoru olmayan ender takımlardan olan Denizlispor’un sponsorluk anlaşması yaparak maddi darboğazdan azda olsa kurtulmak istiyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER