YÖNETİM, TARAFTAR OMUZ OMUZA...

Denizlispor’da Başkan Ali Çetin ve yönetim kurulu Giresunspor karşılaşmasını taraftarlarla birlikte izleyecek.

YÖNETİM, TARAFTAR OMUZ OMUZA...

Yeşil siyahlılarda Başkan Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri zorlu Giresunspor karşılaşmasında takımlarını taraftarlarla birlikte destekleyecek.

Protokol tribününde kalacak nöbetçi yönetim kurulu üyeleri haricindeki tüm yöneticiler karşılaşmayı taraftarlarla omuz omuza izleyecek ve takımlarını destekleyecek.

OMUZ OMUZA…

Oy birliğiyle alınan karar sonrası kulüpten yapılan açıklamada şu sözler yer aldı:

“Başkanımız Ali Çetin'in önderliğinde yönetim kurulumuzun oybirliği ile aldığı karar sonucunda Başkanımız Ali Çetin ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Giresunspor maçını tribünde taraftarlarımız ile birlikte takip edecek. Protokol tribününde kalacak nöbetçi yönetim kurulu üyemiz haricinde tüm yöneticilerimiz taraftarlarımız ile omuz omuza maç seyrederek, takımımızı tribünlerden destekleyecek”

TEK MAÇLA SINIRLI KALMAYACAK

Ayrıca bu uygulamanın tek maçla sınırlı kalmayacağı öğrenildi. Denizlispor Yönetim Kurulu’nun iç saha karşılaşmalarının tümünde taraftarlarla birlikte olacağı ifade edildi.

MEHTERANLA ÇOŞACAKLAR

Denizlispor Giresunspor karşılaşması öncesi Fetih 1453 Mehteran Takımı taraftarlarla bir araya gelecek.  Maç öncesi ve maç sırasında sergileyecekleri performanslarla yeşil siyahlıları destekleyecek olan Fetih 1453 Mehter Takımı'nın gösterileri saat 12.45'de başlayacak.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER