YÜCEL İLDİZ İMZAYI ATTI!

Denizlispor’da Yücel İldiz dönemi resmen başladı. Deneyimli teknik adam Haluk Ulusoy Tesisleri’nde 1+1 yıllık sözleşmeye imza attı.

YÜCEL İLDİZ İMZAYI ATTI!

Yeşil siyahlılar prensip anlaşmasına vardığı 65 yaşındaki teknik adam Yücel İldiz’le resmi sözleşme imzaladı. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Başkan Yardımcıları Yasin Özpek, Taner Atilla, Profesyonel Şube Sorumlusu Ali Fırat, Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Necip İrdem ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İmza töreninde konuşan Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “Yücel Hoca ile 2-3 dönemdir görüşmelerimiz oluyordu. Bugüne nasipmiş. Bundan sonra takımımız hocamızın tecrübelerine emanet. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

İLDİZ:“ DENİZLİSPOR İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Yeşil siyahlılara geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Teknik Direktör Yücel İldiz, “Mustafa Üstek ve ekibine bize güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu sezon enteresan bir sezon, dengeli bir grup değil ve kimin ne yapacağı belli değil. Denizlispor için en iyisini yapmaya çalışacağız.

Ekibim ile birlikte bilgi, birikimlerimizi aktarıp inşallah Denizlispor’a ivme kazandırıp bir üst lige çıkarmaya çalışacağız. Bu sabır işi. İşin peşini bırakmamak lazım. Size şunun sözünü verebilirim, sezon sonuna kadar savaşı bırakmayacağız. Afyon maçını önemsiyoruz ve göreve 3 puan ile başlamak istiyoruz” dedi.

“İLETİŞİM SIKINTISI OLMAZ”

Deneyimli teknik adam basın toplantısı sonunda yazılı ve görsel basınla çalıştığı bütün kulüplerde iletişim eksiği yaşamadığını ifade etti ve yeşil siyahlı kulüpte de böyle bir sorun olmayacağına inandığını söyledi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER