Yukatel Denizlispor kombine biletleri satışa çıktı

Yukatel Denizlispor, kombine biletleri satışa çıkardı. Yeşil-siyahlılar kombine bilet satışında logo kısıtlamasına gitti. Farklı takıma ve logosuz kartlara sahip taraftarlara satış yapılmayacak…

Yukatel Denizlispor kombine biletleri satışa çıktı

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan yeşil-siyahlılar, fiyatları büyük tepki çeken kombine biletleri satışa sundu.

LOGO KISITLAMASI VAR!

Kulüp resmi sitesinden biletlerin satışa çıktığını duyururken taraftarlara da uyarılarda bulundu. Satışlarda logo kısıtlamasının olduğu açıklanırken, farklı logolu kartlara ve logosuz kartlara kombine satışının yapılmayacağı belirtildi. Ayrıca öğrenci indiriminden faydalanmak isteyen öğrencilerin, öğrenci olduklarını belirtir belge ile kimliklerini yanında bulundurmaları gerektiği, kombine biletlerinin Atatürk Stadyumu’nda bulunan Passolig gişesinden yada www.passo.com.tr’den alınabileceği açıklandı. Denizli Atatürk Stadyumu önündeki Passolig gişesinin de 09.00-18.00 hizmet verdiği hatırlatıldı.

TEPKİ ÇEKEN FİYATLAR SATIŞTA

Yeşil-siyahlılar bu sezon kombine biletlere 10 kat zam yapmış ve rakamlar Denizlisporlu taraftarların büyük tepkisini çekmişti. Kombine bilet almak isteyen taraftarlar, ‘B Üst ve D Üst Tribünü için 2 bin 500 TL, A Üst ve E Üst Tribünü için bin 250, Maraton Tribünü için 900 TL, Kale Arkası Tribünleri için 350 TL’yi gözden çıkaracak.

ÖĞRENCİLERİ İNDİRİMLİ FİYATTAN ÇIKTI!

Öğrenciler için durum biraz farklı… ‘A Üst ve E Üst Tribünü öğrencilere bin TL, Maraton Tribünü 675 TL, Kale Arkası Tribünleri ise 250 TL’den satışa çıktı.

LOCALAR SAHİPLERİNİ BEKLİYOR

Daha önce 14 adet yapılacağı açıklanan localarda 100 Bin TL’den alıcılarını bekliyor. Locaların Denizlili sanayici ve işadamlarınca kısa sürede satılması bekleniyor. Yönetim daha önce 11 adet locanın satıldığını açıklamıştı.

İŞTE KOMBİNE BİLET FİYATLARI

Loca 100.000TL

B üst ve D üst Tribün 2.500.00 TL

A üst ve E üst tribün 1.250.00 TL- Öğrenci: 1000 TL

Maraton 900,00TL -Öğrenci: 675.00 TL

Kale arkası 350,00TL -Öğrenci 250.00TL

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüştü can
Rüştü can - 3 yıl Önce

500 liradan olsa 2 tane alırdım ama ne yazikki geçen sene 100 TL olan fiyatlar 900 TL olunca pahalı

Kazım Aslan
Kazım Aslan - 3 yıl Önce

Bu açıklanan kombine bilet fiyatları resmen soygunculuktur taraftarlar paraya. Sokakta bulmuyor ben bir taraftar olarak protesto ediyorum sağgılar

Fikri Ergüneş
Fikri Ergüneş - 3 yıl Önce

Çok pahalı olmuş fiyatlar uçmuş

SIRADAKİ HABER