Yukatel Merkezefendi'de şok ayrılık!

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket, Ümit Sonkol ile yollarını ayırdı.

Yukatel Merkezefendi'de şok ayrılık!

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket, ligin tecrübeli oyuncularından Ümit Sonkol ile yollarını ayırdı.

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket taraftar grubu Pota Arkası’nın resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Transferi açıklandığı zaman bazı kesimlerce yaşlı diye tepki çeksede görev aldığı her saniyeyin sonuna kadar hakkını vererek o eleştirilere oyunuyla cevap vermişti geçtiğimiz 2 sezonda. Geçen seneki TBL Şampiyonluğumuzda da büyük pay sahibiydi Attığı kritik 3’lükler ile. Tüm bunları bir kenara bırakırsak saha içinde diğer oyuncularımıza, saha dışında da bize yaptığı abilik inkar edilemez. Seni Denizli’de canlı canlı izlemek, attığın şutlara sevinmek, kaybettiğimiz maçlarda beraber üzülmek… Kısaca Denizli’de seni yaşamak tarifsizdi büyük kaptan. Seni unutmayacağız yolun açık olsun.” denildi.

Bu paylaşıma sessiz kalmayan tecrübeli oyuncu Sonkol ise “Söyleyecek söz bulamıyorum iyi günde kötü günde hep omuz omuzaydık sizleri asla unutmayacağım hakkınızı helal edin.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER