YÜKSEK ATLAMADA YÜKSEK HEDEFLER

YÜKSEK ATLAMADA YÜKSEK HEDEFLER

Atletizm Yüksek Atlama dalında hafta sonu Türkiye Şampiyonu olan Miray Akbulut ve Milli Atlet Alperen Acet, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’na hedeflerini anlattı.

3-4 Şubat tarihlerinde İstanbul’da yapılan Türkiye Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası’nda Denizli’den yüksek atlama sporcusu Miray Akbulut 1.81m atlayışla Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyona dönüşü Miray Akbulut, Alperen Acet ve Antrenör Cavit Ceylan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

MİRAY’IN HEDEFİ AKDENİZ OYUNLARI
Kısa süre önce Denizli’ye gelerek Antrenör Cavit Ceylan’la çalışmaya başlayan ve başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Miray Akbulut, gözünü Akdeniz Oyunları’na çevirdi. 17 Şubat’ta İstanbul’da yapılacak Balkan Şampiyonasında piste çıkacak Miray, çıtayı 1.84 metreye taşıyıp İspanya’da yapılacak Akdeniz Oyunları kotasına ismini yazdırmayı hedefliyor.

ALPEREN UKRAYNA YOLCUSU
Türk Atletizminin gözbebeği Alperen Acet, 18 Şubat’ta Ukrayna’da yapılacak özel bir şampiyonaya katılacak. Antrenmanlarını Albayrak Atletizm Tesislerinde sürdüren Acet, bu sezon formunu üst seviyelere taşımak istediğini söyledi.

İBANOĞLU “HEDEFİNİZİ YÜKSEK TUTUN”
Ziyarette Miray Akbulut’u elde ettiği Türkiye Şampiyonluğundan dolayı kutlayan İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, genç sporcunun kısa zamanda iyi bir çıkış gösterdiğini söyledi. Atletlerin çalışmalarını yakından takip eden İbanoğlu; sporculardan hedeflerini daima yüksek tutmaları ve bu hedef doğrultusunda çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu. İbanoğlu başarıların uluslararası alanda gelecek başarılarla devam etmesini diledi. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER