YÜKSEKÇITA İTÜ'YE BİLENİYOR BAKIRCI'NIN ÖĞRENCİLERİ KAZANIRSA PLAY-OFF'TA…

YÜKSEKÇITA İTÜ'YE BİLENİYOR BAKIRCI'NIN ÖĞRENCİLERİ KAZANIRSA PLAY-OFF'TA…

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, 24 Mart Cumartesi günü saat 17.00’de Vali Recep Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nda İTÜ’yü ağırlayacak.

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, bu hafta sonu Vali Recep Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nda İTÜ ile karşı karşıya gelecek. 24 Mart Cumartesi günü saat 17.00’de oynanacak maç için hazırlıklarına devam eden lacivert beyazlılarda cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor.

“ÜST SIRALARA TIRMANMAK İSTİYORUZ”
İzmir deplasmanından galibiyetle ayrılan Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takım Coachu Abbas Bakırcı, “Bornova Belediyesi maçı bizim için oldukça önemli bir maçtı. Çok iyi hazırlandık. Maçta attığımız yüksek sayı da bunun bir göstergesi. Önümüzde kalan 3 kritik maçımız var. Play-off sıralaması açısından önemli olan bu maçları kazanarak puan cetvelinde üst sıralara tırmanmak istiyoruz” dedi.

“LİGDE HER AN HER ŞEY OLABİLİR”
Coach Bakırcı, İTÜ maçının kolay olmayacağını belirterek, “Takımımızda eksik ve cezalı oyuncu bulunmuyor. İTÜ maçının hazırlıklarını tam kadro olarak sürdürüyoruz. Ligde her an her şey olabilir. Kalan maçlarımızı kazanarak kaderimizi kendimiz belirlemek istiyoruz. Denizli halkının Vali Recep Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nu doldurmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

BÜYÜK HEYECAN DRT DENİZLİ’DE OLACAK
Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı ile İTÜ karşılaşması, 24 Mart Cumartesi günü Vali Recep Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nda saat 17.00’de oynanacak. Bu kritik karşılaşma DRT Denizli ekranlarında da canlı yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER