YÜKSEKÇITA PLAY-OFF AŞKINA…

YÜKSEKÇITA PLAY-OFF AŞKINA…

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, 17 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Bornova Atatürk Spor Salonu’nda, Bornova Belediyesi Basketbol Takımı ile karşı karşıya gelecek.

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, hafta sonunda İzmir deplasmanına gidiyor. Bornova Belediyesi Basketbol Takımı ile deplasmanda karşılaşacak olan Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, teknik ve taktik antrenmanlarını sürdürüyor.

Geçen hafta Vali Recep Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nda İstem Koleji’ni mağlup eden Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımında moraller de yerinde…

Coach Abbas Bakırcı, Bornova maçına eksiksiz hazırlandıklarını söyledi. Bakırcı, “Play-0ff avantajımızı sürdürmek istiyoruz. İzmir’e tam kadro olarak gideceğiz. Rakibimiz kolay bir takım değil, iddialı ve iyi oynayan bir takım. Bizim için zor bir maç olacak. Maçı en iyi şekilde oynamak ve Bornova deplasmanından galibiyetle dönmek istiyoruz. Alacağımız bir galibiyet ligdeki sıralamamızı değiştirecek” dedi.

Müsabaka 17 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Bornova Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER