YÜKSEKÇITA ZORLU SERİYE BAŞLIYOR

YÜKSEKÇITA ZORLU SERİYE BAŞLIYOR

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji, pazar deplasmanda Fethiye Belediyesi’ne konuk olacak. Fethiye Eldirek Spor Salonu’nda saat 17:00’de başlayacak olan karşılaşmanın kapalı gişe oynanması bekleniyor.

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji, play-off serisine başlıyor. A Grubu’nu 7. Sırada tamamlayarak B Grubu’nun 2’ncisi Fethiye Belediyesi ile eşleşen Kolej’de zorlu karşılaşma öncesi eksik bulunmuyor. İki galibiyete ulaşacak takımın final etabına kalacağı eşleşmede ilk maç pazar Fethiye Eldirek Spor Salonu’nda oynanacak. Bu sezon büyük taraftar desteği ile karşılaşmalarını oynayan Fethiye taraftar desteğine güveniyor. Temsilcimiz ise tecrübeli oyuncuları ile sonuca gitmeyi hedefliyor. Serinin ikinci karşılaşması Çarşamba günü 19:00’da Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda oynanacak.

BAKIRCI: “İYİ BİR TAKIM OLDUK”
Fethiye Belediyesi’nin iyi bir takım olduğunu hatırlatan Coach Bakırcı, “Biz de son 6-7 maçtır iyi oynuyoruz. Oyun olarak belli bir olgunluğa geldik. Zorlu rakipleri yendik. Hiç bir şey kolay olmadı. İyi bir takım olduk. Bize göre bu tur ortada. Gününde olan kazanacaktır” dedi.

Fethiye’de agresif bir seyircinin kendilerini karşılayacaklarını bildiklerini kaydeden Bakırcı, orada yaşayan Denizlilileri maça davet etti. Coah Bakırcı ikinci maçı Denizli’de oynayacaklarının da altını çizerken, “Hafta için de ikinci maçımızı kendi evimizde oynayacağız. Bu maçta salonu boşluk kalmayacak şekilde doldurmamız gerekiyor” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER