“Yüreğini ortaya koyan bir Denizlispor izledik”

Başakşehir maçının ardından açıklama yapan Yukatel Denizlispor Basın Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya; “Zor bir deplasmandan bir puan ile ayrıldık. 90. dakikada bile asla vazgeçmeyen, yüreğini ortaya koyarak oynayan bir Denizlispor izledik” dedi.

“Yüreğini ortaya koyan bir Denizlispor izledik”

Başakşehir karşısında 3-0'dan geri dönerek 3-3 beraberliği yakalayan Yukatel Denizlispor'da Basın Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya açıklamalarda bulundu. Gösterdikleri üstün mücadele örneğinden dolayı futbolculara teşekkür eden Cinkaya, "Zor bir deplasmandan bir puan ile ayrıldık. 90. dakikada bile asla vazgeçmeyen, yüreğini ortaya koyarak oynayan bir Denizlispor izledik. Futbolcularımız Denizlispor'a yakışır bir mücadele örneği gösterdi. Şimdi önümüzde önemli bir Fenerbahçe maçı var. Bu maçtan da puanlar alarak çıkışa geçmek istiyoruz" diye konuştu.

“Salı günü kamuoyunun sorularını yanıtlayacağız”

Salı günü düzenleyecekleri basın toplantısı ile gündeme dair önemli açıklamalarda bulunacaklarını ifade eden Cinkaya, şunları söyledi: “Salı günü Başkanımız Ali Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte düzenleyeceğimiz basın toplantısında taraftarlarımızın ve kamuoyunun merak ettiği tüm sorulara cevap vereceğiz. Sezona dair gelişmeleri, mali tabloları ve takımımızın gelecek planlamalarını konuşacağız. Kamuoyunun merak ettiği tüm soruları bu toplantıda cevaplandıracağız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
BEHCET CAKAR
BEHCET CAKAR - 2 ay Önce

BIRAKIN LAGA LUGALARI!!!! KLÜBÜN ÜSTÜNDEN BANKALARDAN FAiZLi PARA CEKiP ORDA CEBiNiZDEN PARA CIKMADAN CAKA SATMAYI!!!! ADAM GiBi iSTiFA EDiNNNN!!!!KULÜBÜ NE DURUMA DÜSÜRDÜNÜZ!!!!! EDiTÖR SENDE BUNLARI YAYINLA BU TARAFTAR GERCEKLERi DUYSUNLARRRRRR???????

SIRADAKİ HABER