Zehra’dan büyük başarı!

Samsun Tenis Kulübü'nün ev sahipliği yaptığı Büyükler Yaz Kupası Turnuvası kıran kırana oynanan final maçının ardından gerçekleştirilen ödül töreniyle son buldu. 2003 doğumlu Denizli’li tenisçi Zehra Canbaz; teklerde yarı final, çiftlerde de şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attı.

Zehra’dan büyük başarı!

Denizli’yi ve Türkiye’yi Uluslararası İTF Junior Tenis Turnuvaları'nda temsil eden 16 yaşındaki Zehra Canbaz, Samsum Tenis Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı Büyükler Yaz Kupası Turnuvası’nda; teklerde yarı final, çiftlerde de şampiyon olarak göğsümüzü kabarttı.

ULUKAN’LA TIRMANIŞA GEÇTİ

2019 Şubat ayında eski A milli ve profesyonel sporcu olan, uzun yıllar 16 yaş milli takımlar antrenörlüğü yapan Çağdaş Ulukan ile çalışmaya başlayan Zehra Canbaz; ardından TTF ve ITF klasman sıralamasında tırmanışa geçmişti.

HEDEF SIRALAMADA YÜKSELMEK

15-20 Temmuz 2019 tarihler arasında Ürdün’ün başkenti Amman’da yapılan uluslararası İTF Junior Tenis Turnuvası’ndaki galibiyeti ile dünya sıralamasına giren başarılı tenisçi, 26-30 Ağustos 2019 tarihleri arasında İran’ın başkenti Tahran’da yapılacak olan uluslararası tenis 18 yaş dünya gençler serisi turnuvasına katılıp, dünya sıralamasını daha da artırmayı hedefliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER