ZEYBEKCİ: “DENİZLİSPOR’UN YANINDA OLACAĞIZ”

Denizlispor Yönetim Kurulu son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret etti. Daha önceki söylemlerinde Denizlispor’a destek sözü veren Bakan Zeybekci, başarının destekle geleceğinin bilincinde olduklarını belirterek, “ Denizlispor’un yanında olacağız” dedi.

ZEYBEKCİ: “DENİZLİSPOR’UN YANINDA OLACAĞIZ”

Horoz’a Bakan Zeybekci’den destek geldi. Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve kurmayları son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye nezaket ziyaretinde bulundu ve destek istedi. Zeybekci’de yeşil siyahlı kulübün başarılı olması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ
Ziyarette Denizlispor’un son durumuyla ilgili bilgi veren Başkan Mustafa Üstek, "İyi bir yapılanma ile yeni sezona çok iyi bir şekilde hazırlandık. Biz gerekli çalışmaları yaparak üstümüze düşen vazifeyi yapmaya devam ediyoruz. Umarım bu çalışmaların karşılığını sezon sonunda alacağız" dedi.

ŞEHİR BAŞARIYI İSTEMEKTE VE ARZULAMAKTA
“Bu takım artık başarılı olmak zorundadır” diyen Zeybekci, “ Şehir artık bunu istemekte ve bunu arzulamaktadır. Bu başarı ise ancak destekle olur. Bizde bunun bilincindeyiz ve kulübümüze destek olacağız" diyerek destek sözünü yineledi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER