Hyundai Tucson’a yeni donanım seviyesi; “Style Plus”

Hyundai’nin popüler modeli Tucson, fiyat avantajlı yeni bir donanım seviyesine kavuştu. ‘Style Plus’ adı verilen modelin, nakit ve hurda indirimli satış fiyatı; 175 bin TL’den başlıyor.

Hyundai Tucson’a yeni donanım seviyesi; “Style Plus”

Hyundai Assan, geçtiğimiz yıl makyajlı olarak satışa sunduğu Tucson modeliyle dikkat çekmeye devam ediyor ve Mayıs’tan itibaren yepyeni bir donanıma daha kavuştu.

C-SUV segmentinin en önemli modellerinden biri olan Tucson, özellikle 136 beygirlik 1.6 lt dizel motor seçeneği ile popülerliğini daha da artırdı. ‘Style Plus’ adıyla sunulan yeni donanım seviyesi, hem fiyat avantajını hem de 1.6 litrelik dizel ve 7 ileri DCT şanzıman keyfini bir arada sunuyor.

Ülkemizin vergilendirme şartlarına uygun olarak sunulan 1.6 litre dizel motorlu Tucson, özenle seçilmiş ekipmanları ile hem marka imajına katkıda bulunacak hem de müşterilerine optimum fayda sağlayacak.

Tucson Style Plus’da sunulan donanımlar arasında; panoramik cam tavan, 18’’ alaşım jantlar, elektronik park freni, 7’ dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, krom ön ızgara & cam çerçeveleri, ısıtmalı ön koltuklar ve yan aynalarda karşılama lambaları bulunuyor.

“ÇOK FAZLA TALEP ALDIK”

Yeni versiyonla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Style Plus ismiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni donanım seviyesi, giriş ve orta seviye arasında ideal bir denge kuruyor. Bu versiyonla ilgili çok fazla talep aldık ve biz de bunu dikkate alarak satışa başladık. Çünkü 2019 yılı ilk çeyrek satış trendine göre; Tucson, gücünü arttırarak yoluna devam ediyor ve segmentinde liderliğe koşuyor. Açıkçası, KONA ve Tucson modellerimizle beraber SUV satışlarımızı iki katına çıkarmak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER