“Ticaret Ahlakı ve Üreten Türkiye” mottosuyla yola çıkan ve Türkiye’nin önde gelen işadamları derneklerinden TÜMSİAD’ın (Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği) Denizli Bölge Koordinatör Şubesi gerçekleştirilen törenle açıldı. Açılış törenine TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İsmail Karateke, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, çok sayıda iş insanı ve davetliler katıldı.

“DENİZLİ İŞ DÜNYASI ÇOK YOĞUN VE HAREKETLİ”

Açılışta konuşan ve Denizli şubesinin genç bir ekiple yola çıktığını ifade eden TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, “Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Burada yapılan ve yapılacak olan projeler çok anlamlı. Her şeye rağmen üretmeye devam diyen bir ekip var. Denizli kadim bir şehir… Özellikle Denizli iş dünyası çok yoğun ve hareketli… Ülke genelinde son dönemde stokçuluk ve rantçılık söz konusu ve bizler bu konuda çok hassas davranıyoruz. Bu anlamda işin dışında ticari ve ahlaki değerlerinde uygun yapılması ve kurgulanması konusunda çalışmalar yapıyoruz. Bu hassasiyeti de göz önünde bulunduruyoruz. Denizli’deki arkadaşlarımız ahlaki değerlere vurgu yaparak helal kazancın değerlerini anlatarak, bu yapının çimentosunu oluşturacaklar. Çok başarılı olacaklarını, hem ülkemize hem de Denizli’mize hizmet edeceklerine inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Denizli OSB “Örme Teknolojisi ve Kumaş Hataları” Semineri’ne ev sahipliği yaptı Denizli OSB “Örme Teknolojisi ve Kumaş Hataları” Semineri’ne ev sahipliği yaptı“ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORUZ”

Açılışı katılım sağlayan herkese teşekkür eden TÜMSİAD Denizli Bölge Koordinatör Şubesi Başkanı Rifat Eren, “TÜMSİAD Koordinatör Şubesi Denizli ile birlikte 6 ilde daha doğrudan genel merkeze bağlı olarak çalışıyor. Ticaret ahlakı ve üreten Türkiye mottosuyla göreve geldiğimiz ilk günden bu yana hizmet ediyoruz. Denizli’de 100’den fazla üyemiz var ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Denizli bir sanayi şehri… Üyelerimizde bu noktada gayretli bir şekilde hem pozisyonunu koruyarak hem de şehrimize hizmet etmek için durmaksızın çalışıyor. Üyeleri de ihracata ve üretmeye teşvik ediyoruz. Şu anda çok iyi çalışmalar yapılıyor. Üzerimize düşen ve var ise bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.