UMARIM KAZANAN DENİZLİSPOR OLUR

Kuşkusuz Denizlispor’da ara transferde yeni bir sayfa açmak zorunda… 3 nokta transfer yapmak isteyen yeşil siyahlıların ne gibi çalışmalar yaptığı şimdilik bilinmiyor…

7 oyuncuyla ilgili yakın zaman içerisinde bir karar alınacağı açıklandı… Normal şartlarda 3 isim almayı planlayan Denizlispor, takımdan gönderdiği isimlerin yerine de mutlaka dokunuşlar yapmak zorunda. Hedefe giden takımlarda çoğunluk çok önemlidir. Alternatifli bir kadro hem teknik heyet hem de oyuncu grubu için çok önemli…

Ancak anlayamadığım bir nokta var. Denizlispor her transfer döneminde aynı isimlerin etrafında dönüyor. Hemen hemen her transfer döneminde Kehinde ismi ortaya atılıyor. İyi oyuncu olduğu konusunda herhangi bir şüphemiz yok ancak her transfer döneminde tanıdık isimlerin gündem de olmasına anlam veremiyorum.

Yücel İldiz yaklaşık 1 ay önce transfere teknik açıdan hazır olduklarını ve yönetimi beklediklerini söylemişti. Sonrasında 3 transferde mutabık kalındı ancak şu an bir adım atılmış değil. Bekleyip göreceğiz.

Yetkililerin bilgisi, bilgililerin yetkisinin olmadığı kulüplerde başarı gündeliktir. Umarım bu transfer sezonunda yeşil siyahlılar sağlıklı adımlar atar ve bu durumda kazanan kulüp olur.

YORUM EKLE