Babasını kaybeden ve sağlık sorunu yaşayan Mehmet Ali Uzakgider, kolunda serumla sandığa gitti

Geçirdiği omuz ameliyatı sonrası enfeksiyon kapan ve ciddi bir tedavi süreci geçiren ve babası İbrahim Uzakgider’i kaybeden Denizli’nin yakından tanıdığı Mehmet Ali Uzakgider, www.denizlihaber.com’un haberine göre; kolunda serumla sandık başına gitti.

Babasını kaybeden ve sağlık sorunu yaşayan Mehmet Ali Uzakgider, kolunda serumla sandığa gitti

Denizli’de hem MHP hem de İyi Parti saflarında milletvekili adayı olan Denizlili siyasetçi Mehmet Ali Uzakgider, hayatının en zor seçimini geçirdi.

İzmir’de geçirdiği omuz ameliyatı sonrası enfeksiyon kapan ve ciddi bir tedavi süreci geçiren Uzakgider, babası İbrahim Uzakgider’i de kaybetti.

İzmir’de tedavisinin devam ettiği Tepecik Araştırma Hastanesi’nden yanında bir hekimle birlikte tedavisini yarıda keserek Denizli’ye gelen Uzakgider, önce kolundaki serumla birlikte sandığa koştu.

Oyunu kullanarak vatandaşlık görevini yapan Mehmet Ali Uzakgider, daha sonra Tavas’ın Baharlar Köyü’ne doğru yola çıktı.

Babasını ikindi namazı sonrası toprağa veren Uzakgider, tüm koşullara rağmen vatandaşlık görevini yapmayı ihmal etmedi.

Denizlihaber.com’a açıklama yapan Uzakgider; “Omzumdan bir operasyon geçirdik. Enfeksiyon kaptı. Tedavisi sürüyordu. Tedaviye ara verilmemesi gerekiyordu. Buna rağmen geldim ve oyunu kullandım. Vatandaşlık görevimi yaptım. Şimdi köye babamı defnetmeye gidiyorum” diye konuştu. Denizli’de İl Tarım Müdür Yardımcısı olarak uzun yıllar hizmet veren Mehmet Ali Uzakgider, Veteriner Hekimler Odası Başkanlığı görevini de yaptı. Uzakgider hem siyasi çevrede hem de özellikle kırsal mahallelerde sevilen bir isim olarak öne çıkıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211