Bahtiyar, “Çok güzel bir seçim süreci geçirdik”

Sadettin Kıbrıslıoğlu İlkokulu’nda oy kullanan Millet İttifakı’nın İyi Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar; “Diğer belediye başkan adaylarını da kutluyorum. Çok güzel bir seçim süreci geçirdik. Ben Denizlimize ve ülkemize bu seçimin hayırlı olmasını yürekten diliyorum” dedi.

Bahtiyar, “Çok güzel bir seçim süreci geçirdik”

Millet İttifakı’nın İyi Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, eşi Nurcihan Bahtiyar ile birlikte Sadettin Kıbrıslıoğlu İlkokulu’nda oy kullandı.

Güzel bir seçim süreci geçirdiklerini belirten Bahtiyar; “Diğer belediye başkan adaylarını da kutluyorum. Çok güzel bir seçim süreci geçirdik. Ben Denizlimize ve ülkemize bu seçimin hayırlı olmasını yürekten diliyorum. Hayırlı da olacağını inanıyorum. Bu süreç zarfında bu süreç zarfında kampanyamıza destek olan herkese teşekkür ederim. Olumlu bir beklenti içindeyiz. Öyle de olacağını düşünüyoruz. Güzel bir kampanya neticesinde güzel bir sonuç alacağımızı bekliyoruz. Hangi partiye oy verecek olursak olalım, mutlaka kandık başına gidelim. Çünkü bu, bize verilen haktır. Dolayısıyla yöneticileri belirlerken hakkını kullanmış tercihlerini göstermiş olmaları çok önemli” dedi. “Seçimleri demokrasi bayramı olarak kabul ediyoruz” diyen Nurcihan Bahtiyar ise; “Bundan sonra mühür, seçmenlerin elinde. İnşallah hayırlı bir sonuç çıkar. Toplumu idare etmenin tek yolu seçimler. Güzel bir süreç geçirdik” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211