Başkan Doğan; “Bu kapı bir daha halka kapanmayacak”

Mazbatasını alarak Merkezefendi Belediye Başkanlığı resmileşen Şeniz Doğan, görevine başladı. Merkezefendi Eski Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun katılmadığı devir teslim töreninde ilk evrağını imzalayarak açıklama yapan Doğan “Bu kapı bir daha halka kapanmayacak. Merkezefendi'yi ortak akılla yöneteceğiz” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Merkezefendi Belediye Başkanlığı seçimini AK Partili Muhammet Subaşıoğlu’nun yaklaşık 10 puan önünde ve zirvede tamamlayan CHP’li Şeniz Doğan, görevine resmen başladı.

5 Nisan Avukatlar Günü kutlamalarının ardından çok sayıda partili ile Denizli Valiliği’nden Merkezefendi Belediyesine kadar yürüyen Doğan’ı belediye personeli alkışlarla karşıladı.

Karşılamanın ardından makama geçen Doğan, Merkezefendi Belediye Başkanı sıfatıyla ilk açıklamasını da makamda yaptı.

Doğan; "Bugüne kadar Denizlimiz için Merkezefendimiz için taş taş üstüne koyan herkese çok teşekkür ederim. Bundan sonrada güzel projelerle Merkezefendimiz için birlikte çalışıp birlikte üreteceğiz. Merkezefendi'nin zaman kaybetmeye vakti yok. Ekibim ve ben hayata geçireceğimiz projeler için şimdiden çok heyecanlıyız. Merkezefendi'de herkesi kucaklamak istiyoruz. Merkezefendi'de kardeşlik huzur ve barış istiyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışımız olacak. Merkezefendi'yi ortak akılla yöneteceğiz. Artık biz yaptık oldu anlayışı olmayacak. Merkezefendimizi marka ilçe yapmak için bu yola çıktık. Bu zamana kadar bana destek olan olmayan herkese çok teşekkür ederim. Bundan sonra Merkezefendi'nin başkanıyım. Artık bu makamın kapısı hiç bir zaman kapalı olmayacak tüm hemşerilerimize açık olacak" dedi.

SUBAŞIOĞLU’NA DAHA SONRA TEŞEKKÜR EDECEĞİZ

Merkezefendi eski Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu'nun karşılamada olmaması nedeniyle gelen sorulara yanıt veren Doğan, "Muhammet Bey bugün burada yok. Vardır onun da bir bildiği. Biz ona da çok teşekkür ediyoruz. Sonradan onlara teşekkürümüzü ileteceğiz. Yapmış olduğu hizmetler için tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu. İlk müjdesini belediye çalışanlarına veren Başkan Doğan, şunları söyledi: “Merkezefendi Belediyesi’nde çalışan tüm belediye personelleri seçim döneminde söz verildiği gibi en az 2 bin 200 TL maaş alacaktır. Ocak ayından itibaren farkları ödenecektir.”

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 16:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Tuğcu
Mehmet Tuğcu - 3 yıl Önce

Şeniz hanım aday oldugunuz günden bu güne kadar duruşunuzu hiç degistimediniz. Metkezefendi halkina çok sıcak yaklastiniz çok sempatiktniz. inşAllah çok başarılı olacaksınız.Buna çok inanalardanım. seçim öncesi gitmiş olduğun kahfehane ve sosyal kurumlarına nezaket ve tesekkur ziyaretinde bulunursanız. halkı ziyadesiyle çok mutlu edersiniz.çok başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER