Başkan Özbaş; “Bu seçimde herkes kazandı”

31 Mart yerel seçimlerinden yeniden başkan seçilen, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Efe Meydan’ında yapılan kutlamalarda; “Bu seçimde herkes kazandı. Sarayköy yeniden kazandı. Çünkü Biriz, güçlüyüz, Sarayköylüyüz” dedi.

Başkan Özbaş; “Bu seçimde herkes kazandı”

Sarayköy’de 31 Mart Mahalle İdareler Seçimi’nin galibi mevcut Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş oldu.

İkinci kez başkan seçilen Özbaş için binlerce kişi, önce seçim koordinasyon merkezinde ardından da Efe Meydan’ında toplandı.

Burada konuşan Başkan Özbaş, “5 yıldan bu yana yaptığımız hizmetler çoğu zaman yüzlerimizi güldürdü. Altyapı gibi cesaret isteyen sizin de sabır gösterdiğiniz bir işte her türlü zorluğa rağmen, sıkıntıya rağmen bu kardeşinize ekibimize, belediyemize, mesai arkadaşlarımıza güven verdiğiniz için, yeniden devam dediğiniz için Allah sizden razı olsun. Neler söylendi ama her şeye rağmen Sarayköy’ün geleceği için ekibimize, projelerimize, ittifakımıza, bu kardeşlerimize destek verdiniz. Allah sinden razı olsun. Bize oy veren, vermeyen tüm Sarayköy’ün Belediye Başkanıyım. Herkese eşit hizmet, en güzel hizmet devam edecek. Hiç ‘kimse biz kazanmadık, onlar kazandı’ demesin. Bu seçimde herkes kazandı. Sarayköy yeniden kazandı. Çünkü Biriz, güçlüyüz, Sarayköylüyüz. Çok önemli bir zafere imza attınız değerli hemşehrilerim. O yüzden bu zaferin karşılığı doğmamış bebeğimizden, 7’den 70’e herkese hizmet olarak geri dönecek. Bu kutlu yürüyüş nasıl 2014’de sizlerin kararıyla taçlandıysa 31 Mart 2019’de de artık bu kutlu yürüyüşün önünde kimse duramaz. Bu şehir Denizli’de, Ege’de, Türkiye’de adını en üstlere yazdıracak. En üstlere damga vuracak, bir Sarayköy, bir şehir olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER