Başkan Şevik, cübbesini giydi ilk nikahını kıydı

Cuma günü mazbatasını alarak göreve başlayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, hafta sonunu yoğun bir tempoda geçirdi. 6 Mahalleye teşekkür ziyareti gerçekleştiren Başkan Şevik, Belediye Nikah Salonu’nda düzenlenen törende ise cübbesini giyerek, Nazlı Taşlı ile Osman Kocadokur çiftinin nikahını kıydı.

Başkan Şevik, cübbesini giydi ilk nikahını kıydı

İtirazlar nedeniyle mazbatasını 5Nisan 2019 Cuma Günü saat 19.30 sıralarında alarak göreve başlayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, hafta sonunu yoğun tempoda geçirdi.

‘Buldan’ın geleceğini birlikte inşa edeceğiz’ sloganı yola çıkan Başkan Şevik, hafta sonu mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Oğuz, Yenicekent, Osmaniye, Kurudere, Alandız ve Hasanbeyler Mahalleleri’ne teşekkür ziyaretinde bulunan Başkan Şevik, mahalle sakinleriyle selamlaşarak uzun uzun sohbet etti.

CÜBBESİNİ GİYDİ İLK NİKAHINI KIYDI

Düzenlenen sünnet ve düğün merasimlerine katılarak ailelerin mutluluklarına ortak olan Başkan Şevik, cübbesini giyerek ilk nikahını da kıydı.

Buldan Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen törenle hayatlarını birleştiren Nazlı Taşlı ile Osman Kocadokur çiftinin nikahını kıyan Şevik, ‘ailenin tapusu’ olarak nitelendirdiği evlilik cüzdanını geline verdi. Şevik, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER