Başkan Şevkan üçüncü dönem için mazbatasını aldı

2009 yılında başkanlık koltuğuna oturan Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, 31Mart’ta yapılan yerel seçimlerde yüzde 54,24 oy alarak 3’üncü kez zaferle çıktı. İlçedeki toplam seçmenin 19 bin 593’ünü alan Başkan Şevkan, İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Başkan Şevkan üçüncü dönem için mazbatasını aldı

2009 yılında yapılan yerel seçimleriyle başkanlık bayrağını devralan Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, 2014 yılında yapılan seçimlerde de başkanlık görevinde devam etti.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’ndan aday gösterilen AK Partili Başkan Şevkan, ilçedeki oyların 19 bin 593’ünü alarak üçüncü dönem için yeniden başkan seçildi.

Yerel seçimlerin ardından İlçe Seçim Kurulu’na giden Başkan Şevkan, düzenlenen törenle mazbatasını hakim Erkan Durhan'dan aldı. Başkan Şevkan’ı AK Parti İlçe Başkanı Nurhayat Şanlı ve yeni meclis üyeleri yalnız bırakmadı.

Seçimlerin ülkeye, millete ve Acıpayam’a hayırlı olmasını dileyen Başkan Şevkan, “Bizler halkımızın güvenini desteğini alarak bu makama layık görüldük. Acıpayam halkımızın en iyi şekilde yaşayabilmesi ve güzel bir Acıpayam oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu süreç içinde çalışmalarımıza büyük katkı sağlayan AK Parti İlçe Başkanımız Nurhayat Şanlı Hanımefendiye, Kadın Kolları Başkanımız Gülbin Gülsen Öztaş Hanımefendiye, Gençlik Kolları Başkanımız Ali Çaçan kardeşimize, Başkan vekilimiz Ramazan Tolgay kardeşimize, gençlerimize, meclis üyelerimize, ilçe teşkilatımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık görevlerimize ve tüm Acıpayam halkıma teşekkür ediyorum. Ayrıca bu süreç içinde fedakarca çalışan İlçe Seçim Kurulu Başkanımız Hakim Sayın Erkan Durhan Beyefendiye ve İlçe Seçim Müdürümüz Sayın Enver Çolak Beyefendiye çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221