Büyük Başkan Zolan mazbatasını aldı

31 Mart Yerel Seçimleri’nden zaferle ayrılan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Büyük Başkan Zolan mazbatasını aldı

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Osman Zolan, yüzde 50,57 oranında oy alarak yeniden başkan oldu.

Seçimden zaferle çıkan Başkan Zolan İlçe Seçim Kurulu’na giderek düzenlenen törenle Merkezefendi İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Cemil Sipahi ve hakimler; Halil Ortaköy ile Ünzile Acar’dan mazbatasını aldı.

Törene; Başkan Zolan’ın eşi Berrin Zolan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, MHP il Başkanı Cafer Birtürk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve ilçe teşkilatı katıldı.

“YENİDEN ‘BİSMİLLAH’ DİYORUZ”

Törenin ardından Başkan Zolan, “Bu bir demokrasi şölenidir. Milletin iradesi sandığa yansıdı. Yoğun bir seçim kampanyası geçti. Biz her zaman vatandaşların yanındaydık. Bizim duruşumuz ortadadır. Millet iradesinin üstünde bir irade tanımıyoruz. Milletimiz son sözünü söyledi. Seçimlerde sıkıntı yaşanmadı. Seçimlerin sonuçları kesinleşti ve mazbatamızı aldık. Denizli halkına hayırlı olsun. Bu bizim için yeni bir başlangıç. Yeniden ‘Bismillah’ diyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf ali
Yusuf ali - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun sonuna kadar hakettiniz.

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211