Çal’da mazbata heyecanı yaşandı

31 Mart yerel Seçimleri’nde ikinci dönem için belediye başkanı seçilen Fethi Akcan, belediye meclis üyeleri ile ilçedeki 34 mahalle muhtarı ve azalar düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Çal’da mazbata heyecanı yaşandı

31 Mart Yerel Seçimleri’nden zaferle ayrılan Cumhur İttifakı’nın MHP’li Çal Belediye Başkan Adayı Fethi Akcan, 11 belediye meclis üyesi ile ilçedeki 34 mahalle muhtarı ve azalar için Çal Belediyesi, Kültür Sarayı Konferans Salonu’nda mazbata töreni gerçekleştirildi.

Törende konuşan Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “2019 yılında seçilen bütün muhtar ve aza arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Seçim döneminde birbirimizi kırıp üzdüğümüz zamanlar oldu. Bunu zaten toplum takdirini verdi diye düşünüyorum. Daha sonra bunların değerlendirmesini yağacağız. 2014-2019 yılları arasında olduğu gibi bütün meclis üyesi arkadaşlarla beraber sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Muhtar arkadaşlarımız kapıyı çalmadan girecekler. Mahallelerindeki eksiklikleri hep beraber el ele verip gönül gönüle gidermeye çalışacağız. Bana destek veren ya da vermeyen, beni isteyen ya da istemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hepinize hayırlı oldun” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Başkan Akcan, mazbatasını; İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ahmet Kınacı’dan aldı.

Çal Belediyesi’ndeki meclis üyelerinin dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti:

Cumhur İttifakı; 6, Millet İttifakı; 4 ve 1 DSP

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER