Çivrilli muhtarlar mazbatalarını aldı

Denizli’nin Çivril İlçesi’nde 31 Mart Yerel Seçimleri’nden zaferle çıkan mahalle muhtarları mazbatalarını aldı.

Çivrilli muhtarlar mazbatalarını aldı

Denizli’nin Çivril İlçesi’nde 31 Mart Yerel Seçimleri’nde seçilen mahalle muhtarları ve azaları, düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Mazbata teslim törenine Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural da katıldı. 77 mahalle muhtarının katıldığı tören, Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Törende konuşan ve bir seçimi daha geride bıraktıklarını belirten Başkan Vural, “Bizler seçildik, sizler de seçildiniz. Seçim çalışmalarımız esnasında hep söyledik, kim seçilirse biz kol kola gireceğiz. Memlekete hizmet edeceğiz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Sizlerle çok güzel hizmetlerin altına imza atmak istiyoruz. Mahallelerimizde yapılması gereken bütün hizmetleri sizlerle beraber yapacağız. Halkımızın tercihidir, milletimizin tercihidir. Küskünlükleri, dargınlıkları bir tarafa bırakın biz bunu yıllardır yaşıyoruz tam muhtarlık seçimi geçiyor, maalesef mahallelerimizde ufak tefek küskünlükler, dargınlıklar yaşanıyor. Biz bunları istemiyoruz. Bizim amacımız Çivrilimizin tüm mahallelerinde siz değerli muhtarlarımızla, siz değerli azalarımızla birlik ve beraberlik içerisinde yaşama, hizmetlerimizi yapmak istiyoruz. Bu vesile ile sizlere çok büyük görev düşüyor. Yeni seçilen muhtarlarımız var, geçmiş dönemden devam eden muhtarlarımız, azalarımız var. Oy versin vermesin bütün mahallelerimizdeki hemşehrilerimizi kucaklamaya devam edeceğiz. Bu toplantı vesilesi ile seçimlerimizin tüm ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER